Agnieszka Gorączkowska

Zajęcia wokalne.

W 1996 roku w wieku 19 lat zadebiutowała na deskach Opolskiego amfiteatru w koncercie Debiuty wykonując piosenkę Ewy Bem   „Powrotna Bossa-nova”.

W 2003 roku związała swoje życie na prawie 15 lat ze znanym chrześcijańskim chórem „TGD”, który mogliśmy oglądać i słuchać na antenie TVP podczas koncertów Wielkanocnych czy Bożonarodzeniowych z udziałem uczestników programu „Szansa na Sukces” Elżbiety Skrętkowskiej.

Jako solistka chóru TGD nagrała sześć płyt i zagrała niezliczoną ilość koncertów w Polsce i za granicą.

W 2006 roku rozpoczęła muzyczną podróż z najlepszym polskim wokalistą Mieczysławem Szcześniakiem z, którym współpracuje do chwili obecnej. Razem z mężem Rafałem Gorączkowskim absolwentem akademii muzycznej w Warszawie na wydziale fortepianu oraz współzałożycielem popularnego zespołu Goya pracują nad wspólną solową płytą. Zwiastunem płyty jest piosenka „Ta chwila”.

Współpracowała z wieloma gwiazdami polskiej sceny muzycznej takimi jak: Ewa Bem, Irena Jarocka, Janusz Panasewicz oraz przy różnych produkcjach telewizyjnych z całą plejadą polskich gwiazd jak Golec Uorkiestra, Piotr Cugowski, Anna Maria Jopek, Krystyna Prońko i innymi.