Tomasz Sedlakowski

Tańce Hulańce

Przygodę z tańcem rozpoczął w 1988 roku. Od 1991 roku tańczy profesjonalne i zawodowo, rozpoczynając karierę w ZPiT UW “Warszawianka”, w którym tańczył przez 13 lat. Od tego czasu brał udział w przeszło tysiącu koncertach, spektaklach i pokazach tanecznych. Występując na scenach w kraju i za granicą, od Kanady przez Stany Zjednoczone i Meksyk, kraje Europy po Koreę i Japonię.

Wszechstronny tancerz, instruktor i choreograf, zainteresowany i zajmujący się różnymi gatunkami tańca. Swój warsztat taneczny rozwijał w wielu szkołach i formacjach tanecznych w ramach dziesiątków warsztatów tanecznych i instruktorskich oraz kursów tańca, prowadzonych przez polskich i zagranicznych nauczycieli.
W latach 2001-2009 uczestnik i zdobywca wielu nagród w ogólnopolskich turniejach tańców polskich, między innym: Tytuł Mistrza w V Mistrzostwach Polski w Tańcach Narodowych, Wieliszew 2005, oraz Tytuł Najlepszej Pary Roku w latach 2005, 2007 i 2008.
Uprawnienia zawodowe instruktora tańca (5533/PAS/2010)
Od 2005 roku prowadzi zajęcia taneczne grupowe i indywidualne, w tym: przygotowanie par do udziału w turniejach, przygotowanie par i grup tanecznych do pokazów, uczestniczy w projektach edukacyjno-tanecznych, prowadzi zajęcia z nauki tańca.
Od 2013 roku członek Stowarzyszenia Sztuki i Edukacji Artystycznej.