MAL

Miejsce Aktywnośći Lokalnej


Siedziba Dzielnicowego Ośrodka Kultury Ursynów przy ul. Kajakowej 12b, w której znajduje się pierwsze Miejsce Aktywności Lokalnej – MAL, to miejsce, które znajduje się w centrum Zielonego Ursynowa. Jesteśmy tuż przy ulicy Puławskiej w bliskim sąsiedztwie z przedszkolem, szkołą podstawową i placem zabaw.

W naszym MAL-u spotykać się mogą mieszkańcy i wspólnie decydować o tym, jakie aktywności się tu wydarzą. To miejsce, w którym można się poznać, spotkać sąsiada i miło spędzić czas przy kawie czy herbacie dzieląc się swoimi talentami z innymi, nie oczekując niczego w zamian. Naszym mieszkańcom oferujemy dwie sale na parterze budynku, jedna przeznaczone jest dla dzieci druga dla dorosłych. O miłą atmosferę i właściwe funkcjonowanie przestrzeni w Mal-u dba nasza koordynatorka Marzena.

Działania sąsiedzkie w MAL-u odbywają się w godz. 9.00-19.00, w czasie tzw. zajęć planowych w DOK Ursynów. Jeżeli będzie potrzeba wcześniejszego zorganizowania spotkań np. o godz. 8.00 lub przedłużenia np. do godz. 21.00, to jest to możliwe po uzyskaniu zgody dyrektora DOK Ursynów.

Warto śledzić nasze działania sąsiedzkie na FB MAL Kajakowa 12b i warto nas polubić!

Jeśli chciałbyś dać się poznać lub poprowadzić ciekawe zajęcia, to napisz do nas na adres:

mal@dokursynow.pl lub zadzwoń 22 1255607.