19/02/2019 / Wt. / 18:00-21:00

Krąg Kobiet w Pełni

Zapraszam Cię na spotkanie w kręgu kobiet – w bezpiecznej przestrzeni, gdzie wszystkie jesteśmy sobie równe. W kręgu mówimy z poziomu serca. Jest to czas na wyrażenie wszystkiego, co leży nam na sercu, otrzymując uwagę, empatię, zrozumienie, szacunek, wsparcie i inspirację. Podczas spotkania ważny jest przepływ pozytywnej energii – podczas gdy jedna z nas mówi, wszystkie inne z uważnością słuchają, nie oceniają, nie udzielają rad ani nie wtrącają się w wypowiedź. Dzięki temu krąg jest przestrzenią, w której możesz pozwolić sobie po prostu być. Z tym wszystkim co się w Twoim życiu wydarza i co Cię tworzy. Tutaj wszelkie problemy i sprawy, z którymi sobie nie radzisz są normalne i akceptowane. Tutaj radość staje się jeszcze bardziej żywa.

Cokolwiek w Tobie siedzi, będziesz mogła puścić to w kręgu i odetchnąć. Wierzę, że wytworzona energia pozwoli nam zyskać wewnętrzny spokój i że każda będzie mogła przyznać, że „ma moc”.

Być może spotkanie w kręgu będzie dla Ciebie sporym wyjściem ze strefy komfortu – oswój lęk i przyjdź, jeśli pod skórą czujesz, że to jest to, czego potrzebujesz. Możesz po prostu być, Twój wkład zależy tylko wyłącznie od Ciebie i najważniejsze, byś czuła się bezpiecznie.

Jeśli chcesz pobyć w grupie kobiet i poczuć siłę kobiecej wspólnoty oraz swobodę bycia sobą, przyjdź 21 stycznia o godzinie 18:00 do MALa, który znajduje sie w Dzielnicowym Ośrodku Kultury Ursynów 12b ( dojazd autobusami 209 i 737 z Ursynowa i 709, 715, 727, 739 z metra Wilanowska). MAL znajduje się na parterze, obok kawiarni.

W sali czekają materace, koce oraz świeczki, ale jeśli chcesz, możesz przynieść także swoją karimatę czy poduchę. Ważne by było Ci komfortowo. Możesz także wziać ze sobą zdjęcia ważnych dla Ciebie kobiet – przodkiń, ale też innych bliskich oraz przedmioty mocy, które wesprą Cię podczas kręgu. Spotkanie potrwa do 21:00 i jest bezpłatne.

ZAPISY:

Na krąg obowiązują wcześniejsze zapisy. Jeżeli zdecydowałaś się spędzić ten wieczór w kręgu, napisz do mnie maila na adela@nie-rzeczy.pl podając swój numer telefonu albo wyślij smsa/zadzwoń na 797 785 996. Z chęcią z Tobą porozmawiam.

KOLEJNE DATY:

Kręgi odbywają się cyklicznie, raz w miesiącu. Kolejna data kręgu to 21 marzec (czwartek). Następne daty będziemy ustalać na bieżąco 🙂

Adela