02/12/2018 / Ndz. / 11.00-17.00

WARSZTATY

Figurkowe Gry Bitewne

Figurkowe gry bitewne w DOK Ursynów – rozrywka, hobby, rywalizacja!

FGB i DOK Ursynów zapraszają na spotkanie z figurkowymi grami bitewnymi. Zostań rycerzem, żołnierzem, bohaterem galaktyki, to doskonała alternatywa dla wirtualnego świata smartfonów i komputerów. Gry figurkowe uczą cierpliwości, rozwijają wyobraźnię przestrzenną,umiejętności planowania, pomagają budować relacje społeczne, dają możliwość zdrowej rywalizacji. Ważna jest również strona plastyczna,każda z gier to samodzielnie wykonane i pomalowane figurki, budowle, elementy przestrzeni.

W ramach Dnia z Figurkowymi Grami Bitewnymi w DOK zaproponujemy Państwu wiele aktywości:

  • Wprowadzenie do 4 systemów bitewnych: Bolt Action, SAGA, Kill Team oraz Tank War. Nasi eksperci opowiedzą o historii i zasadach gry w czasie specjalnych prezentacji.
  • 4 stoły pokazowe, gdzie pod okiem instruktorów będziecie Państwo mogli sami spróbować swoich sił w grach w grach – AOS, Warhammer, Saga, Bolt.
  • 2 stoły z grą X-Wing Starwars – gdzie będzie można wcielić się w pilota Imprerium lub Rebelii.
  • 2 pokazy malowania modeli prowadzone przez Macieja Sadowskiego. Uznanego i wielokrotnie nagradzanego artysty. Od okiem Mistrza będziecie Państwo mogli podnieść zwoje umiejętności malarskie i poznać technikę cieniowania modeli.
  • Warsztaty modelarskie – czyli szkolenia z podstawowych technik modelarskich z instruktorami z DOK Ursynów
  • Wielki turniej gier historycznych. Na kilkunastu stołach gracze zmierzą się w pojedynkach o laur najlepszego wodza. Niezwykle dokładne makiety i piękne modele stworzą niezapomniane widowisko.

Przez cały dzień będziemy do Państwa dyspozycji odpowiadając na wszelkie pytania i opowiadając o naszym niesamowitym hobby. figurkowe gry bitewne to hobby dla każdego!