09/12/2018 / Ndz. / 11:00-13:15

WARSZTATY

Jak udekorować dom na Święta

Święta coraz bliżej. Zaczyna się czas krzątania i przygotowywania, ubierania choinki i ozdabiania domu. Jeśli chcecie poczuć świąteczny klimat, a przy okazji stworzyć kilka bożonarodzeniowych ozdób, to serdecznie zapraszamy na nasze rodzinne warsztaty. Podczas zajęć zrobimy świąteczne lampiony i ozdoby choinkowe. Stworzymy też kartki świąteczne, które będziecie mogli wysłać do swoich bliskich i przyjaciół. Ale to nie wszystko. Oprócz tego poznamy historie związane ze świętami, rozwiążemy zagadki o wigilijnych potrawach i poszukamy ukrytych, świątecznych obrazków.

Gdzie: Dzielnicowy Ośrodek Kultury Ursynów, ul. Kajakowa 12B
Kiedy: niedziela, 9 grudnia, godz. 11.00-13.15

Zapisy: warsztaty@fundacjaopus.pl.

W tytule maila prosimy wpisać nazwę warsztatów (“Warsztaty Ursynów”), a w treści podać imiona zgłaszanych osób (zarówno dzieci, jak i dorosłych) oraz kontaktowy numer telefonu. Osobom, które zostaną zapisane na zajęcia wyślemy maila z potwierdzeniem. Na warsztaty zapraszamy całe rodziny: rodziców, dziadków, ciocie, wujków z dziećmi w wieku 5-9 lat.

Udział w warsztatach jest bezpłatny. Ilość miejsc jest ograniczona.
Uczestnicy zajęć wyrażają zgodę na wykorzystywanie danych osobowych oraz wizerunku.
Warsztaty realizowane są w ramach projektu ”Rodzinne wędrówki przez tradycje świąteczne”, współfinansowanego ze środków m.st. Warszawy.